Služby

Zebrička

Grafické štúdio Pictus poskytuje kompletné služby v oblasti grafického designu, reklamy a vydavateľskej činnosti.

Novinkou je sekcia špeciálnych služieb ktorá zahŕňa foto & art banku, kreatívne maľovanie stien a interierový design. Ponukou naších služieb sme schopný pokryť takmer akékoľvek požiadavky klienta a následne predložiť kvalitný výsledok.

Pred a počas realizácie akéhokoľvek projektu je pre nás samozrejmosťou poskytovanie konzultácii zdarma.

Kompletné zastrešenie Vaších potrieb

Podnikáte? Potrebujete sa presadiť na trhu a zvýšiť svoj zisk?

Vylepšíme imidž Vašej firmy a výrobkov. Od návrhu po kompletnú realizáciu, logá, webdesign, corporate identity, grafický design obalov, všetky druhy tlačovín, vydavateľská činnosť, veľkoplošná reklama, polepy áut a výkladov, ilustrácie a firemný maskoti, fotoštúdio, propagačné a upomienkové predmety.

+ Novinka. Sekcia špeciálnych služieb.

Logo

Chcete sa líšiť od konkurencie? Zaujať klienta na prvý pohľad?

Originalne logo dodá Vašej spoločnosti nezameniteľný imidž. Logo (grafický symbol spoločnosti, obchodná značka) reprezentuje spoločnosť, prípadne jej produkt. Logo by vystihovať  filozofiu a zameranie spoločnosti, resp. charakter produktu. Oslovuje klienta na prvý pohľad, pomáha mu zorientovať sa na trhu a odlíšiť Vašu spoločnosť, jej produkty a služby od konkurencie.

Zverte tvorbu loga do rúk profesionálov. Vkusné, originálne a nápadité logo bude nezameniteľné, upúta pozornosť a vyvolá u potenciálneho klienta pozitívny dojem. V konečnom dôsledku Vam kvalitné logo pomôže zvyšiť obchodny obrat a nasledne zisk.

Corporate Identity

Chcete dať firme perfektný imidž? Chcete, aby si ju klient zapamätal?

Profesionálny firemný vizuál, propagácia firmy každým firemným materiálom Corporate identity (firemná identita) zjednocuje design všetkých firemných a propagačných materiálov (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, obálky, web, prezentácie, polep firemných automobilov, design propagačných predmetov,…). Charakteristické vizuálne prvky, opakujúce sa na všetkých materiáloch spoločnosti, spravia Vašu spoločnosť nezameniteľnou a klient si ju ľahko zapamätá. Nechajte si vypracovať firemný design manuál.

Dokument, ktorý presne definuje pravidlá používania firemného loga a corporate identity Vám zjednoduší ich využívanie v praxi a ustráži imidž spoločnosti.

Obal výrobku

Ste výrobca? Máte obavy, že si Váš produkt kupujúci v obchode nevšimne?

Estetický a nápadity obal vyrobku upúta pozornosť kupujúceho a pomôže Vám zvýšiť predaj. Obal chráni výrobok a poskytuje kupujúcemu základné informácie o výrobku. Zohráva svoju nemalú úlohu aj z hľadiska marketingu. Zaujímavý obal upúta pozornosť kupujúceho priamo v predajni. Obal, ktorý sa páči, môže ovplyvniť kúpu v prospech Vášho produktu. Nechajte si navrhnúť obal, ktorý Váš produkt predá.

Ak si má kupujuci vybrať z niekoľkych rovnocennych výrobkou, je prevdepodobne že vyhra ten, ktorý sa mu najviac páči.

Grafické spracovanie a sadzba tlačovín

Potrebuje leták, prospekt, katalóg, brožúrku, knihu, či akúkoľvek inú tlačovinu?

Profesionálne grafické spracovanie dodá Vaším tlačeným materiálom profesionálny vzhľad. Každý firemný materiál, ktorý sa dostáva do rúk Vášho klienta či obchodného partnera, reprezentuje Vašu spoločnosť a prispieva k tomu, aký si o nej vytvoria obraz. Materiál, ktorý nezaujme na prvý pohľad, je neprehľadný a obsah nie je podaný s ohľadom na cieľovú skupinu, často nik nečíta a končí v najbližšom koši. Zverte úpravu a sadzbu tlačovín tým, čo majú skúsenosti. Ofsetová tlač sa líši od tlače v kancelárii. Prípravu tlačových súborov je lepšie nechať na odborníkov. Vyhnete sa možným problémom pri zadávaní podkladov do tlače.

Zaujímavo a prehľadne spracované tlačové materialy oslovia čitateľa. Poslúža Vaším klientom nie len ako výstelka na dne koša.

Kontaktujte nás